• Wybierz język

ZOBACZ NASZE POKOJE

POZNAJ ŚWIDNICĘ I OKOLICE

ZABAW SIĘ ZE SMAKIEM

Oferujemy Państwu 14 pokoi w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy z 1752 roku. We wszystkich pokojach znajdują się łazienki o wysokim standardzie wykończenia wraz z suszarkami do włosów. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor LCD, lodówkę oraz czajnik bezprzewodowy z zestawem kawowym. W recepcji na życzenie klienta dostępne jest łóżeczko dla dziecka oraz sprzęt do prasowania. Na terenie całego obiektu mogą Państwo korzystać z darmowej sieci bezprzewodowej. Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo cała kamienica jest całodobowo monitorowana.

 

Pokoje "Pod Lwem" są usytuowane w centrum miasta Świdnica, w odległości 300 metrów od Rynku. Nasz obiekt znajduje się w otoczeniu wielu atrakcji turystycznych takich jak: Kościół Pokoju, który został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO (700 metrów), Katedra Świętego Stanisława i Wacława (150 metrów), Muzeum Dawnego Kupiectwa (300 metrów) oraz bliskim sąsiedztwie Galerii Świdnickiej z Kinem 3D (150 metrów) i krytej pływalni (50 metrów). Zachęcamy również do zwiedzenia Wieży Ratuszowej, która została odbudowana po 45 latach i dziś daje możliwość oglądania pięknej panoramy miasta.

Restauracja "Kryształowa" z kuchnią polsko-czeską, to miejsce o bogatym i klimatycznym wnętrzu w stylu czeskim, liczącym ponad 90 miejsc siedzących.Sztandarowymi daniami restauracji są golonka na chrupko podawana z kapustą po bawarsku i chrupiącymi ziemniaczkami, czeski syr smażony z sosem tatarskim i frytkami oraz czeski gulasz wołowy z knedliczkami. Atrakcją dla odwiedzających nas gości jest czeskie piwo podawane w zamrożonych, litrowych kuflach przez atrakcyjne kelnerki ubrane w czeskie stroje ludowe. Dla każdego klienta przewidywane są codzienne promocje na poszczególne dania: prezent dla urodzinowych jubilatów oraz startery na zaostrzenie apetytu i wiśniówka własnej produkcji po posiłku na lepsze trawienie. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.


NASZE POKOJE

RECEPCJA / KONTAKT

 

 

 

+48 74 661 81 81

+48 602 505 305

 

     

Pokoje "Pod Lwem"
ul. Równa 3, 58-100 Świdnica
tel.: +48  74 661 81 81 | fax: 74 662 20 96
e-mail: info@pod-lwem.net

Copyright © 2012 Pokoje “Pod Lwem”. Wszelkie prawa zastrzeżone